باکس فیبر نوری Fiber Optic Termination Box

بر اساس استاندارد ISO/IEC 11801


امروزه در شبکه های فیبر نوری برای محافظت و جلوگیری از آسیب دیدگی در برابر عوامل خارجی بر اساس استاندارد ISO/IEC 11801 ضرورت قرار دادن سرمایه اصلی پروژه های فیبر نوری که همان کابل فیبر نوری میباشد در یک محفظه عایق بندی شده و مقاوم امری ضروری است. معمولا کابلهای فیبرنوری در مبدا و مقصد در جعبه های محافظت شده یا باکس های فیبر نوری و یا پچ پنل ها سربندی می گردند تا استاندارد های ضروری رعایت گردند. نوع دیگری از کاربری باکس های فیبر نوری به هنگام ورود کابل های Outdoor به داخل ساختمان ها و مکان های سربسته است ، در این صورت از ترمینیشن باکس های فیبر نوری جهت انجام تبدیل کابل Outdoor به Indoor استفاده می شود، با توجه به سربندی کابل داخل باکس های فیبر نوری ، همچنان که کاست ها از فیوژن های فیبر نوری محافظت می نمایند، به علاوه سرمایه اصلی پروژه نیز که کابل فیبر نوری می باشد در داخل باکس محافظت می گردد، در این خصوص پیگتیل ها نیز از سمت کانکتور روی اداپتور های فیبر نوری در پنل داخلی قرار می گیرند، در قسمت بیرونی این پنل پچ کورد ها وظیفه اتصال لینک های سربندی شده در داخل باکس را با سوئیچ ها و یا دستگاه های اکتیو برعهده دارند.
استفاده از برند معتبر واستاندارد ، رعایت استاندارد رنگ بندی فیبر نوری TIA-598-C از طرف گروه سربندی و رعایت استاندارد اتصال به زمین TIA-607-B ، DIN EN 50310 در نصب و راه اندازی پروژه های فیبر نوری امری ضروری است که در افزایش طول عمر شبکه و کاربری آسان تر آن موثر است. باکس های فیبر نوری همانند پچ پنل های فیبر نوری بیشتر به عنوان محل مدیریت کابل نیز شناسایی می گردند و بر اساس محل استفاده به انواع Indoor و Outdoor تقسیم می گردندکه در پروژه صنعتی ، اداری و..با پروتکل های حفاظتی ( IP ) شرایط پیرامونی طراحی، تولید و مورد کاربری قرار میگردند.
با توجه به نوع آداپتور مورد استفاده پنل های قرار گیری آداپتورها، در اشکال مختلف جهت تجهیز انواع کانکتور های فیبر نوری طراحی و تولید می گردند.
در انتخاب راه حل مناسب شبکه فیبر نوری دقت بیشتری فرمایید.!
*جهت خرید و دریافت قیمت می توانید از طریق فرم تماس و یا تماس با بخش فروش اقدام فرمایید!

پچ پنل های فیبر نوری و هوزینگ ها(ترمینیشن باکس های) شرکت کورنینگ در انواع قابل نصب داخل رک های استاندارد با اندازه 19" و باکس های قابل نصب روی دیوار و ... نقسیم گردیده و قابل ارائه می باشند، شرکت کورنینگ از مهمترین تولید کنندگان و ارائه دهندگان راه حل های مالتی فایبر Multi-Fiber Solutions می باشد که انواع ارتباطات MPO/MTP را فراهم می نماید. شرکت کورنینگ با مجهز ترین فناوری ها و گسترده ترین خط تولید صنعت و بیش از 30 کارخانه با دقیق ترین دستگاه های اندازه گیری، تجهیزات فیبر نوری را در سبد محصولات خود قرار داده و پچ پنل ها و هوزینگ های آن نیز در گروه اتصالات سربندی شده با کیفیت و استاندارد جهانی جای دارند. شرکت کورنینگ به عنوان برترین تولید کننده صنعت تجهیزات پسیو شبکه های فیبر نوری اساس تولید را با توجه به ضرورت های استاندارد نهاده و محصولات این شرکت از با کیفیت ترین تجهیزات پسیو شبکه به شمار می آیند.
کلیه تجهیزات شرکت کورنینگ پس از تست و آزمایش های نهایی با بالاترین استاندارد های ممکن روانه بازار می گردند. .


» باکس فیبر نوری کورنینگ Corning