خدمات فیوژن فیبر نوری

از جمله خدمات شرکت منتخب صنعت پارس انجام پروژه های فیبر نوری می باشد. که شامل طراحی و پیاده سازی پروژه ها و استفاده از تجهیزات با کیفیت و معتبر و انجام فیوژن فیبر نوری با پیشرفته ترین دستگاه های روز دنیا و بکارگیری مهندسین مجرب در این پروژه ها می باشد. همچنین تست فیبر نوری با دستگاه های OTDR و Power Meter و ارائه نتایج آزمایش در سایت مشتری بلافاصله پس از انجام تست از جمله مهمترین اصول اجرای پروژه های فیبر نوری توسط شرکت منتخب صنعت پارس محسوب می گردد.
فیوژن فیبر نوری دارای مراحل زیر است:
1- آماده سازی تارها وتمیز کردن تارها
2- کلیو کردن یا کات کردن تار و انجام فیوژن
3- قراردادن نقطه فیوژن در محل کریمپ و ذوب کردن کریمپ جهت محافظت از محل فیوژن
*شرکت منتخب صنعت پارس به جهت اهمیت بالای جوش های فیبر نوری از لحاظ کیفیت و طول عمر تنها با دستگاه های فول Core Alignment ، جوش های فیبر نوری را اجرا می نماید، با توجه به قیمت بالای ذستگاه های کاملا اتوماتیک و قابلیت تنظیم در سه محور تمامی فیوژن ها با دقت صورت می پذیرد، همچنین فیوژن های اجرا شده و آرایش های کاست و نصب پچ پنل توسط تیم فنی شرکت دارای گارانتی 20 ساله است، گروه شرکت موفق به کسب گواهی نامه های رسمی در جهت عیب یابی و اجرای پروژه های فیبر نوری و تعمیر دستگاه های فیوژن مطابق با استاندارد های ضروری گردیده است،.
*بر اساس استاندارد فرایند سنجش و تست شبکه اجرا شده به عهده شرکتی غیر از شرکت اجرا کننده فیوژن های فیبر نوری می باشد، زدن مهر تایید بر کار انجام شده توسط گروه اجرا امری غیر معقول و در برخی موارد گریز از مسئولیت است ، از طرفی جهت اطمینان خاطر می بایستی از صحت کار انجام شده مطمئن گردید، فرایند سنجش مرحله ای شامل سنجش بصری انعکاس قلم نوری در لینک، سپس اندازه گیری با دستگاه پاور میتر و ارائه مستندات و گزارشات سنجش به کارفرما می باشد. بر اساس استاندارد ISO/IEC 11801 مطمئین ترین و دقیق ترین روش تست فیبر نوری دستگاه پاور میتر است، در صورت افت غیر متعارف و بررسی جزئی تر لینک استفاده از دستگاه OTDR نیز توصیه می گردد.
*جهت هماهنگی و دریافت خدمات فیوژن می توانید از طریق فرم تماس و یا تماس با بخش فروش اقدام فرمایید!