تجهیزات مخابراتی

شرکت کرونه در سال 1970 در برلین توسط گروه کرونه توسعه یافت و از برترین تولید کنندگان محصولات و تجهیزات مخابراتی و همچنین ارائه دهندگان راه حل های با فناوری بالا بود. توسعه فناوری و ثبت آنها تحت نام پرآوازه کرونه این شرکت را برندی معتبر در صنعت مخابرات نمود. در اوایل سال 2004 شرکت کرونه توسط شرکت مخابراتی ADC خریداری شد و نهایتا در سال 2010 کمپانی ADC KRONE توسط شرکت شناخته شده تایکو الکترونیک TE خریداری گردید. به رقم خرید شرکت ADC Krone تو سط شرکت تایکو محصولات تایکو در حوزه فناوری های کرونه با توجه به اعتماد بازارهای مخابراتی و حفظ نام معتبر این برندو به پاس آوازه جهانی آن امروزه نیز تحت نام کرونه به بازار عرضه می گردند.
همواره تجهیرات شرکت کرونه به عنوان بهترین انتخاب جهت تجهیز شبکه های مخابراتی در بسیاری از کشورهای دنیا مورد استفاده قرار می گیرند، چرا که فناوری بسیار بالایی را در قالب طرح های منحصر به فردی ارائه می نماید.
اتصال از نوع LSA PLUS® : همانطور که میدانید زوج های مخابراتی در حالت معمول با زاویه 90 درجه در داخل کانکتور قرار می گیرند، در این نوع اتصال با توجه به زاویه قرار گیری کابل به هنگام اتصال، بخشی از عایق کابل از سیم جدا شده و این باعث تضعیف و در نتیجه افت نقطه اتصال می گردد همچنین قرارگیری در معرض هوا در نقطه اتصال امری اجتناب ناپذیر بوده که در نتیجه قرارگیری سیم با زاویه 90 درجه و احتمال قطع روکش با این زاویه، میزان اکسیداسیون به حداکثر می رسد. نکته قابل اهمیت دیگر، آسیب پذیری بیشتر در هنگام بروز تکان های حتی بسیار ضعیف و ناگهانی می باشد که در حالت قرار گیری با زاویه 90 درجه احتمال قطع ارتباط حداکثر است.
تکنولوژی قرار گیری با روش LSA PLUS® شرکت کرونه روند اتصال و برقراری ارتباط را تغییر داد و باعث استحکام و ثبات این اتصال گشت، راز فناوری قرار گیری با زاویه 45 درجه بود. با کاهش زاویه اتصال ویژگی های برجسته تری در برقراری ارتباط مستحکم با طول عمر بالاتر شکل گرفت. قرار گیری رشته مسی با زاویه 45 درجه در داخل کانکتور با توجه به اینکه محل اتصال زاویه دار میباشد باعث برقراری اتصال در دو نقطه و درنیجه قطع روکش در دو نقطعه می گردد که سبب افزایش اتصال، استحکام بیشتر و کاهش اکسیداسیون با توجه به حداقل بودن امکان قطعی روکش در محل اتصال می گردد. نکته دیگر حفظ سرعت با توجه به رعایت استاندارد پیچش زوج ها در مخل اتصال می باشد..این اتصال در 2نقطه از سیم ایجاد می شود که باعث بالا بردن سطح اتصال در قسمت طولی سیم و به تبعیت آن باعث کاهش فشار روی سیم می شود که از کابل به هنگام تکان های شدید ویا ضربات و یا جابجایی ناگهانی محافظت می نماید.