تجهیزات شبکه کورنینگ CORNING

بستر سازی شبکه ساختار یافته با سرعت و کیفیت برتر به همراه طراحی و پیاده سازی، گارانتی انجام کار و کسب استاندارد های مختلف با توجه به استفاده از تجهیزات پسیو شبکه با استاندارد های بالا، بکارگیری نفرات مجرب و فنی از طراحی تا پیاده سازی و بهره برداری طولانی مدت و به صرفه، از مهمترین معیارهای تعیین کننده سرمایه گذاری برای شبکه های مختلف می باشد. صنایع ، سازمان ها و ادارات و حتی دفاتر تجاری و بازرگانی کوچک زیادی به دنبال برخورداری از شبکه ای ساختار یافته می باشند که مهمترین فرایند اشتغال یعنی ارتباطات را بدون مشکل و با کمترین افت و تاخیر و دسترسی بسیار سریع در اختیار کاربران قراردهند ، ما به شما برای این شبکه ها تجهیزات شبکه کورنینگ را پیشنهاد می نماییم.
تجهیزات پسیو شبکه سری FutureCom   شرکت کورنینگ جهت پشتیانی و تجهیز شبکه های ساختار یافته با سرعت 10 گیگ و تا مسافت 100   متر توسعه یافته و عملکرد بسیار بالایی در پروژه های شبکه شامل شبکه های محلی اترنت، تلفن ، VoIP ، تصویر و مالتی مدیا به همراه دارند.
این سری دارای بالاترین استاندارد های جهانی شامل ISO/IEC 11801 AMD 1:2008, Class EA و ANSI/TIA/EIA-568-B.2-10 در تمامی تجهیزات بوده که منحصر به گروه های Category 6 و Category 7   با پوشش های محافظتی شبکه است.
کابل های شبکه این سری با عایقی کامل و بی عیب و نقص و تنها سری کابل های شبکه دارنده گواهی توسعه یافته TIA Standard 2008-04 و استاندارد ANSI/TIA/EIA-568-B.2-10   تجهیزات در جهان می باشند. همچنین ماژول ها ، کیستون جک های شبکه و پلاگ های RJ45   این سری از تمامی پروتکل های گروه Cat 6A   پشتیبانی می نمایند و استاندارد های توسعه یافته ISO/IEC 11801:2002 ،Amd 1 2008-4 و Amd 2 2010-4 را دارا می باشند.
در حال حاضر شرکت کورنینگ پیشتاز در تولید و ارائه راه حل های شبکه با بالاترین کیفیت و استاندارد در جهان می باشد.
*جهت خرید و دریافت قیمت می توانید از طریق فرم تماس و یا تماس با بخش فروش اقدام فرمایید!