تجهیزات شبکه متز کانکت - METZ CONNECT

تجهیزات شبکه مسی شرکت متز کانکت - استانداردهای شبکه ساختاریافته METZ CONNECT - P|Cabling

ببیش از صدها پروژه شبکه در اشکال مختلف هم اکنون در حال اجرا و راه اندازی می باشد، از این بین تعداد محدودی از پروژها با تجهیزات با کیفیت و استاندارد بالا راه اندازی و تجهیز می گردند، گرچه سرمایه گذاری در بخش طراحی و پیاده سازی شبکه از دیدگاه برخی از مجموعه ها ، سازمان ها و ادرات نیاز به کاربرد تجهیزات با کیفیت بالا ندارد و در بیشتر موارد تجهیزات فاقد استاندارد و بی کیفیت نصب می گردد، اما لازمه داشتن ارتباط شبکه پایدار و ساختار یافته با در نظر گرفتن معیارهای بسیاری تکمیل می گردد و از مهمترین معیارهای آن انتخاب تجهیزات و برند مناسب و با کیفیت می باشد. عمر مفید یک شبکه ساختار یافته و استاندارد 25 سال می باشد البته شرکت سازنده و گروه نصب می بایستی کلیه استاندارد لازم را نیز رعایت نمایند، در صورت تجهیز شبکه با محصولات غیر استاندارد عمر شبکه  حدود 2 سال می باشد و این به معنای تجدید سرمایه گذاری در بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات است.
شرکت متز کانکت از بزرگترین تولید کنندگان تجهیزات پسیو شبکه های مخابراتی می باشد. نام آشنا و پیشینه ای درخشان همراه با نوآوری در محصولات راه حل های پیشرفته ای را با استاندارد های برترکه تنها برند های انگشت شماری در جهان آن را دارا می باشند در اختیار مشتریان خاص پسند خود قرار می دهد.
•  25 سال گارانتی زیر ساخت شبکه در صورت استفاده از تجهیزات پسیو شبکه متز کانکت و نصب و یا نظارت بر نصب توسط متخصصین شرکت منتخب صنعت پارس
•  ضمانت در ارائه لینک های با کیفیت Cat.6A, Cat.7A و سرعت های بالای 10 گیگابیت در ثانیه
•  کیفیت صد درصد آلمانی ، تجهیزات در کشور آلمان با بالاترین استاندارد ها تولید و دارای برترین گواهینامه های STEADYTEC® و GHMT می باشد.
راه حل های P|Cabling شرکت متز کانکت بالاترین کیفیت را در اختیار شما قرار می دهد.
*جهت خرید و دریافت قیمت می توانید از طریق فرم تماس و یا تماس با بخش فروش اقدام فرمایید!