شرکت منتخب صنعت پارس به هیچ وجه به صورت تلفنی ارزش کالا و یا کالاهای درخواستی شما را اعلام نمی نماید و جهت دریافت آن بایستی استعلام خود را از طریق راه های ارتباطی شرکت ارسال فرمایید، شایان ذکر است سیستم فکس شرکت نیز صرفا جهت انجام مکاتبات شرکتی می باشد و ارسال استعلام قیمت از طریق این سیستم بی پاسخ خواهد ماند.

خواهشمندیم همواره استعلام قیمت خود را همراه با شماره فنی کالا (Part Number) ارسال فرمایید درصورت ارسال استعلام بدون شماره فنی و تنها با اشاره به مدل کالا درخواست شما بدون پاسخ خواهد ماند.

شماره فنی کالا همان شناسه سفارش کالا می باشد که از طرف شرکت تولید کننده در دسترس قرار می گیرد و به راحتی در فایل های فنی محصولات قابل شناسایی و در مواردی قابل انتخاب می باشد، جهت جستجو آن می توانید از طریق سایت شرکت منتخب صنعت پارس و یا از طریق سایت شرکت تولید کننده محصول شماره فنی را جستجو نمایید ..

محدوده زمانی بین 1 تا 4 روز ، شایان ذکر است در صورتی که استعلام شما به شکل صحیح و بدون عیب و نقص ارسال گردد، ایمیل تایید ، شماره پیش فاکتور مربوط به استعلام و پیش فاکتور متعاقبا در اسرع وقت ارسال می گردد ،. چنانچه استعلام شما دارای اطلاعات و شماره فنی نادرستی باشد و یا با فرمت صحیح ارسال نگردد، ایمیل مربوط به ناقص بودن اطلاعات استعلام برای شما ارسال خواهد گردید. در صورت عدم دریافت ایمیل می توانید با بخش فروش شرکت تماس حاصل فرمایید.

توضیحات و شرایط ارائه محصول در قسمت پایین پیش فاکتور شرایط و ضوابطی در مورد تعهدات فروشنده و خریدار کالا می باشد که در مورد نحوه پرداخت ، پیش پرداخت و تحویل کالا بوده و فروشنده و خریدار بر اساس آن تعهد می نمایند که تحت چه شرایطی پرداخت و تحویل کالا صورت می پذیرد..!!