شرکت منتخب صنعت پارس به هیچ وجه به صورت تلفنی قیمت محصولات درخواستی شما را اعلام نمی نماید و برای دریافت آن باید استعلام را با سربرگ شرکت خود به همراه مهر وامضا و یا از طریق ایمیل شرکتی ارسال نمایید، شایان ذکر است سیستم فکس شرکت صرفا جهت انجام مکاتبات بوده و درصورت استفاده از سیستم دورنگار و ارسال قیمت ، استعلام شما بی پاسخ خواهد ماند ، همچنین شرکت منتخب صنعت پارس پاسخی به ایمیل های شخصی مانند Gmail , Yahoo, Hotmail و غیره ارائه نخواهد نمود و توسط ایمیل سرور این شرکت به عنوان spam شناخته خواهد شد.

خواهشمندیم همواره استعلام خود را با شماره فنی کالا (Part/Number) ارسال فرمایید درصورت ارسال استعلام بدون شماره فنی درخواست شما بدون پاسخ خواهد ماند.

جهت ارسال استعلام تنها فرمت PDF مورد بررسی قرارخواهد گرفت و تمامی فرمت های دیگر بدون پاسخ خواهد ماند.

شماره فنی کالا همان کد کالا می باشد که از شرکت تولید کننده لحاظ در دسترس قرار میگرد و براحتی در فایل های فنی کالا قابل شناسایی می باشد و برای پیدا کردن آن میتوانید از طریق سایت شرکت منتخب صنعت پارس و یا از سایت شرکت تولید کننده جستوجو نمایید و شماره فنی را ارسال فرمایید.

محدوده زمانی بین 1 تا 4 روز ، شایان ذکر است در صورتی که استعلام شما به شکل صحیح و بدون عیب و نقص ارسال گردد، ایمیل تایید ، شماره پیش فاکتور مربوط به استعلام و پیش فاکتور متعاقبا در اسرع وقت ارسال می گردد ،. چنانچه استعلام شما نقص داشته باشد و یا با فرمت صحیح نباشد ایمیل مربوط به نواقص برای شما ارسال خواهد گردید. در صورت عدم دریافت ایمیل می توانید با بخش فروش شرکت تماس حاصل فرمایید.

توضیحات پایین پیش فاکتور شرایط و ضوابطی در مورد تعهدات فروشنده و خریدار کالا می باشد که در مورد نحوه پرداخت ، پیش پرداخت و تحویل کالا بوده و فروشنده بر اساس آن تعهد می نماید.!!

با تکمیل فرم مربوط به فرصت شغلی در سامانه شرکت منتخب صنعت پارس در صورت موافقت هیئت مدیره با شما جهت ارسال رزومه با فرمت مورد قبول این شرکت از طریق ایمیل تماس گرفته خواهد شد. لطفا به هیچ وجه رزومه کاری خود را بدون درخواست بخش نیروی انسانی این شرکت ایمیل نفرمایید..!!

با عضویت در پرتال مشتریان میتوانید سفارش های خود را پیگیری ، پیش فاکتور های قبلی خود را مشاهده و در الویت بررسی ها در زمان ارسال درخواست قیمت قرار خواهید گرفت، در نظر داشته باشید که شما میتوایند با مراجعه به پرتال، ثبت نام نمایید ، خواهشمندیم مشخصات کامل خود را را وارد نموده و از ساختن حساب کاربری فاقد مشخصات واقعی پرهیز فرمایید که در این صورت به شکل خودکار حساب کاربری شما حذف خواهد گردید...!!