تعمیر دستگاه فیوژن - تامین قطعات Fusion Splicer Repair Center - IRAN

شرکت منتخب صنعت پارس با تکیه بر دانش مهندسی خود و ارائه برترین محصولات و خدمات در زمینه تجهیزات شبکه های فیبر نوری با توجه به گارانتی مربوط به دستگاه های فیوژن و تجهیزات جانبی در طول سالیان اقدام به ارائه و تامین انواع قطعات یدکی دستگاه های فیوژن شامل انواع الکترود ها، نگهدارنه ها، منبع تغذیه، باتری های دستگاه و ... تلاش نموده و همواره پشتیبان مشتریان محترم می باشد.
با توجه به اینکه هر دستگاه فیوژن فیبر نوری از فناوری بسیار بالا و متفاوتی بهره می برد نیاز به دانش فنی لازم جهت تامین و تعویض قطعات دستگاه از اهمیت بالایی برخوردار است و نتها یک اشتباه منجر به وارد شدن خسارت های غیر قابل جبرانی می گردد. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با بخش فنی تماس حاصل فرمایید ویا از طریق ارسال ایمیل به آدرس info@msp-ict.com و چنانچه از شماره های فنی قطعات مورد درخواست خود اطمینان دارید با بخش فروش شرکت از طریق فرم تماس و یا تماس با بخش فروش اقدام فرمایید!
همجنین شما میتوانید از طریق لینک دستگاه های فیوژن در بخش زیر به آسانی اطلاعات فنی انواع دستگاه های فیوژن فیبر نوری قابل ارائه توسط شرکت منخب صنعت پارس را دریافت نمایید.