کابل فیبر نوری - باکس - تایت بافر FREEDM® Fan-Out

کابل فیبر نوری - باکس - تایت بافر FREEDM® Fan-Out Riser

کابل های فیبر نوری با بسته بندی کوچک Reel in a Box نوآوری جدیدی از شرکت کورنینگ جهت کاهش هزینه های حمل کابل های نوری وهمچنین کاهش هزینه های ناشی از برش و جداسازی کابل برای مشتریان خاص پسند کورنینگ می باشد که علاوه بر صرفه جویی در هزینه های مشتریان ، صرفه جویی برای تامین کنندگان را نیز به همراه دارد. کابل های Reel in a Box دامنه گسترده ای از کاربرد ها و تجهیز شبکه های فیبر نوری داخل ساختمان و بین ساختمان و مراکز را شامل می شوند و بیشتر جهت تجهیز مراکز داده ، پروژه های بی سیم گسترده و کاربری در پروژه های فیبر نوری مشخص استفاده می گردند.
کابل فیبر نوری سری FREEDM® fan-out کورنینگ مناسب تجهیز شبکه های فیبر نوری در داخل ساختمانها Indoor و خارج ساختمان ها Outdoor ، رایزرها ، دوربین های نظارتی و پروژه های مانیتورینگ امنیتی ، انتقال شبکه تا محل کار کاربر و اتاق های ارتباطی و مخابراتی و مراکز داده می باشند، مهمترین ویژگی آن عدم نیاز به تبدیل کابل indoor و فیوژن های مجدد در زمان ورود به ساختمان ها می باشد، چراکه کلیه استاندارد های ضروری کاربری در پروژه های داخل ساختمان ها رانیز به همراه دارد.
کابل از ظرفیت مناسبی از تعداد تارهای نوری برخوردار است و کاربری در دامنه دمایی پروژه های Indoor/ Outdoor به همراه مقاومت در برابر نفوذ آب را دارا می باشد.
همچنین مناسب تجهیز شبکه های فیبر نوری برای دوربین های مدار بسته با قابلیت تجهیز دوربین های داخل ساختمان و خارج از ساختمان به دلیل ساختار مناسب و تطبیق پذیری کامل با شرایط پروزه های indoor و Outdoor می باشند. تارهای نوری تایت بافر در داخل تیوب های ضد حریق قرار کرفته و هر تیوب ویژگی زائده میانی، دی الکتریک یا غیر هادی و مقاومت در برابر نفوذ پذیری آب را همراه دارد، کل مجموعه در نهایت توسط روکش بیرونی با ویژگی های مشابه روکش های داخلی احاطه گردیده و مطابق ضرورت ها و استانداردهای روز دنیا تولید گردیده اند. کابل در دسته کابل های فیبر نوری OFNR قرار می گیرد و لیست شده در ICEA S-104-696, FT-4 و تحت کد جهانی الکتریکی به شماره National Electrical Code (NEC Article 770) ثبت گردیده است.
ویژگی های کاربردی:
  •  تارهای نوری تایت بافر سری 900 μm TBII ، تحت رنگ بندی استاندارد
  •  روکش مقاوم در برابر حریق، مستحکم ، مقاوم در برابر اشعه های UV
  •  دوام مکانیکی بالا و افزایش انعطاف پذیری
  •  برخورداری از تاییدیه های National Electrical Code® (NEC®) OFNR, CSA FT-4, ICEA S-104-696, UL-1666
  •  دمای عملکرد کابل فیبر نوری -40 °C to 70 °C و دمای انبارداری -40 °C to 70 °C
  •  قابلیت سفارش با انواع تارهای نوری مالتی مد و سینگل مد OM1, OM2, OM3, OM4, OM4+, OS2
  •  برای نصب مشترک در پروژه های Indoor به شکل افقی ، عمودی ، رایزر مطابق National Electrical Code® (NEC®) Article 770
  •  فهرست شده مطابق OFNR, CSA FT-4, ICEA S-104-696, UL-1666
  •  زائده میانی مستحکم با ویژگی دی الکتریک یا غیر هادی
  •  طراحی و آزمون معیار ثبت: ICEA S-104-696, UL-1666
  •  قابلیت سفارش با ویژگی Bend-insensitive & Macrobend یا فناوری پیشرفته عدم افت ناشی از زاویه خمش بیش از حد مجاز
  •   RoHS Compliance
جهت خرید و سفارش کابل فیبر نوری فوق پس از مشاهده اطلاعات و مشخصات فنی و انتخاب دقیق شماره فنی ، میتوانید از طریق فرم تماس و یا تماس با شرکت اقدام فرمایید.

Part/Number: XXXX6F-313XX-XX