کابل فیبر نوری هوایی آرمورد، لوز تیوب فیگوریتCorning - ALTOS® Figure-8 Armored

کابل فیبر نوری هوایی آرمورد، لوز تیوب فیگوریت Corning - ALTOS® Figure-8 Armored

کابل های فیبر نوری هوایی فیگور 8 سری ALTOS® شرکت کورنینگ کورنینگ با دولایه روکش و یک لایه آرمورد مستحکم مناسب کاربری با توجه به طراحی و ساختار خود درپروژه های فیبر نوری به شکل هوایی می باشند. ساختار این کابل شبیه عدد هشت 8 انگلیسی می باشد که در یک طرف آن کابل مستحکم و یکپارچه فولادی قرار داشته و در طرف دیگر کابل فیبر نوری متصل به کابل فولادی جهت کابل کشی هوایی قرار گرفته است. کابل فیبر نوری با طراحی لوز تیوب و مطابق استاندارد های بالای صنعت تولید کابل های فیبر نوری و مخابراتی تولید گردیده است، همچنین کابل با کاربری در دامنه مناسبی از دماهای متفاوت طراحی گردیده تا توانایی پشتیبانی دماهای بالا و پایین را داشته باشد. کابل با ویژگی بدون ژل و با مقاومت صد در صدی در مقابل نفوذ آب طراحی و تولید میگردد و دارای زاویه خمش مناسبی جهت سهولت کابل کشی می باشد ، همچنین تارهای نوری در محلولی بر پایه آب غوطه ور می باشند که نیاز به مواد شوینده آلی و یا شیمیایی ندارد.
علاوه بر تمامی ویژگی های ذکر شده طراحی لوز تیوب و برخورداری از استاندارد SZ باعث مقاومت بالای کابل در بروز تکان های ناگهانی و سهولت در کابل کشی با رعایت فواصل استاندارد محاسبه شده در محیط های با شرایط عبوری نامناسب می باشد، جهت اطلاعات بیشتر درباره این محاسبات به اطلاعات فنی کابل مراجعه فرمایید.
قابلیت سفارش با انواع تارهای فیبر نوری گروه مالتی مد و سینگل مد با مشخصه های OM1,OM2,OM3,OM4و OS2 امکان پذیر است.
طراحی فیگوریت کابل امکان نصب مرحله ای و آسان را با رعایت روش های استاندارد و استفاده از ابزار های مناسب نصب در اختیار گروه نصب قرار می نماید. این سری دارای روکش پلی اتیلنی با ضخامت متوسط می باشند که دارای استحکام بالایی بوده و آرمورد تک لایه نیز در زیر روکش کابل قرار گرفته است ، روکش در مقابل اشعه های ماوراء بنقش مقاوم می باشد UV radiation.
ویژگی های کاربردی:
  •  فناوری عدم نفوذ آب با ، طراحی بدون ژل
  •  دسترسی آسان و سهولت در برداشتن روکش کابل بدون نیاز به محلول های آلی و شیمیایی جهت پاک کردن
  •  تولید روکش پلی اتیلنی با ضخامت متوسط و آرمورد مستحکم
  •  طراحی فیگوریت، نصب مرحله ای
  •  قابلیت سفارش با تارهای فیبر نوری گروه مالتی مد و سینگل مد OM1,OM2,OM3,OM4 و OS2
  •  پشتیبانی از شبکه های پرسرعت گیگابایت اترنت و سرعت های بالاتر 10 گیگ
  •  استانداردهای ANSI/ICEA S-87-640
جهت خرید و سفارش کابل فیبر نوری فوق پس از مشاهده اطلاعات و مشخصات فنی و انتخاب دقیق شماره فنی ، میتوانید از طریق فرم تماس و یا تماس با شرکت اقدام فرمایید.

Part/Number: XXXXUX-XX1XXD20