کابل فیبر نوری اولترا ریبون کامپوزیت سینگل مدComposite SST-UltraRibbon™

کابل فیبر نوری اولترا ریبون کامپوزیت سینگل مد Composite SST-UltraRibbon™

کابل های فیبر نوری سری Composite SST-UltraRibbon™ شرکت کورنینگ با فناوری بدون ژل مناسب کاربری در پروژه های فیبر نوری خارج از ساختمان یا فضای باز می باشند. ظرفیت کابل از لحاظ تعداد فیبر نوری قابلیت افزایش تا 432تار فیبر نوری را به شکل نوارهای 24تاری دارا می باشد، طراحی مناسب و مستحکم همراه با روکش با فناوری بسیار بالا امکان عبور ، قرار گیری و استفاده را در اشکال مختلف مانند هوایی، دفنی مستقیم در خاک و داخل داکت یا کانال ها میسر می نماید. کابل در مقابل تکان های ناگهانی مقاوم بوده و خاصیت آنتی شوک دائمی دارد. نوارهای 12تاری نوری و در مدل های اولترا 24تارنوری در محلول بر پایه آب غوطه ور بوده و نوار روکشی فناوری عدم نفوذ آب به صورت دور تادور، تیوب حامل تارهای فیبر نوری را فراگرفته است و به عنوان سد محکمی در برابر آسیب کابل در شرایط قرار گیری در آب می باشد.
زائده های مستحکم غیر هادی کابل با زاویه 180درجه در زیر روکش قرار گرفته و باعث عدم آسیب رسیدن به کابل در شرایط قرار گیری در معرض کشش های ناگهانی و خم شدگی بیش از زاویه خمش می گردد. روکش کابل با استاندارد بالا تواید گردیده و در مقابل اشعه های ماوراء بنقش مقاوم می باشد. شناسایی ریبون های نوری به جهت استاندارد های بالای رعایت شده در تولید بسیار آسان میباشد. کابل با تارهای فیبر نوری گروه سینگل مد در نوع OS2 قابل سفارش می باشد.
ویژگی های کاربردی:
  •  فناوری عدم نفوذ آب و ژل فری یا بدون ژل
  •  زاویه خمش مناسب جهت کابل کشی آسان تر
  •  فیبر نوری نواری با قابلیت شناسایی آسان 12تار
  •  قابلیت افزایش تعداد تارهای نواری تا 432تار فیبر نوری
  •  قرارگیری آسان حتی در داکت های با اندازه یک و نیم اینچ با توجه به قطر مناسب کابل
  •  مجهز به زائده های مستحکم جانبی با ویژگی غیر هادی و جلوگیری از خم شدگی
  •   کابل با تارهای فیبر نوری گروه سینگل مد در نوع OS2 قابل سفارش می باشد.
جهت خرید و سفارش کابل فیبر نوری فوق پس از مشاهده اطلاعات و مشخصات فنی و انتخاب دقیق شماره فنی ، میتوانید از طریق فرم تماس و یا تماس با شرکت اقدام فرمایید.

Part/Number: XXXEV1-14100D53