کابل فیبر نوری سینگل مد ریبون RPX® Gel-Free Ribbon Cable - Corning

کابل فیبر نوری سینگل مد ریبون RPX® Gel-Free Ribbon Cable - Corning

کابل های فیبر نوری ریبون سری RPX® با ویژگی بدون ژل گروه دیگری از کابل های ریبون با فناوری نوین در طراحی و تولید شرکت کورنینگ می باشند . طراحی ویژه و مستحکم ، توانایی افزایش ظرفیت تعداد تارها تا 144 تارنوری و روکش مقاوم با زوائد مستحکم کناری و عملکرد غیر هادی از برترین ویژگی های کاربردی کابل های ریبون RPX® شرکت کورنینگ می باشد.
. نوارهای نوری دارای 24 تار نوری بوده ودر محلول بر پایه آب غوطه ور می باشند و به راحتی به دونوار 12 تاری جهت فیوژن بدون نیاز به ابزار خاصی جدا می گردند. همچنین نوار روکشی با فناوری عدم نفوذ آب به صورت دور تادور، تارهای فیبر نوری را فراگرفته است و به عنوان سد محکمی در برابر آسیب کابل در شرایط قرار گیری در آب می باشد.
زائده های مستحکم غیر هادی کابل با زاویه 180درجه در زیر روکش قرار گرفته و باعث عدم آسیب رسیدن به کابل در شرایط قرار گیری در معرض کشش های ناگهانی و خم شدگی بیش از زاویه خمش می گردد. روکش کابل با استاندارد بالا تواید گردیده و در مقابل اشعه های ماوراء بنقش مقاوم می باشد . UV-resistant
شناسایی ریبون های نوری به جهت استاندارد های بالای رعایت شده در تولید بسیار آسان است. . کابل با تارهای فیبر نوری گروه سینگل مد در نوع OS2 قابل سفارش می باشد.
ویژگی های کاربردی:
  •  فناوری عدم نفوذ آب و ژل فری یا بدون ژل
  •  زاویه خمش مناسب جهت کابل کشی آسان تر
  •  فیبر نوری نواری با قابلیت شناسایی آسان
  •  قابلیت افزایش تعداد تارهای نواری تا 144 تار فیبر نوری
  •  قرارگیری آسان حتی در داکت های با اندازه یک و نیم اینچ با توجه به قطر مناسب کابل
  •  مجهز به زائده های مستحکم جانبی با ویژگی غیر هادی و جلوگیری از خم شدگی
  •   کابل با تارهای فیبر نوری گروه سینگل مد در نوع OS2 قابل سفارش می باشد.
جهت خرید و سفارش کابل فیبر نوری فوق پس از مشاهده اطلاعات و مشخصات فنی و انتخاب دقیق شماره فنی ، میتوانید از طریق فرم تماس و یا تماس با شرکت اقدام فرمایید.

Part/Number: XXXEV4-14101D53